Kontakt

Paweł Barański

669 11 88 47

pawele.baranski@gmail.com


Jestem fotografem, którego ulubioną formą pracy jest fotoreportaż. Preferuję zdjęcia naturalne, niepozowane, utrwalające prawdziwe emocje i sytuacje. Wykonuję relację fotograficzne z ważnych uroczystości takich jak ślub i wesele, jak również z imprez firmowych, sportowych czy kulturalnych.

Zajmuję się także fotografią portretową. Lubię fotografować ludzi w ich naturalnym otoczeniu: w domu, w plenerze, w przestrzeni miejskiej. Rzadko korzystam ze studia i staram się unikać sztucznego oświetlenia.

W fotografii biznesowej specjalizuję się w zdjęciach wnętrz i architektury, gdzie zwracam uwagę na porządek w kadrze i nienaganną kompozycję. Fotografuję także produkty, potrawy, personel oraz usługi i eventy firmowe. Wykonuję również wirtualne spacery po wnętrzach firm, a jako Rekomendowany Fotograf Google, mogę publikować je w technologii Street View na Mapach Google.

W wolnych chwilach realizuję swoje własne, autorskie projekty. Pasjonuje mnie fotografia uliczna, społeczna oraz krajobrazowa. Tutaj staram się być wierny tradycyjnej, analogowej technologii, którą czasem wykorzystuję również w zleceniach komercyjnych.

Mieszkam w Toruniu, ale lubię podróże i na zdjęcia mogę jechać wszędzie 🙂Fotograf Paweł Barański - Kore Images