RAMKI

Długo i bezskutecznie poszukiwałem satysfakcjonujących mnie ramek fotograficznych, dlatego w pewnym momencie, postanowiłem zrobić je własnoręcznie… I wpadłem po uszy: własne potrzeby już dawno zaspokojone, wiele ramek rozdanych przyjaciołom i parom młodym, a ja nadal nie mogę zaprzestać produkcji 😉 Zapewne przyczyniła się do tego także pandemia i nadmiar wolnego czasu, ale przede wszystkim, odkryłem niebywałą przyjemność jaką daje praca w drewnie. Idealna przeciwwaga dla wielu godzin spędzanych przed monitorem.

Moje ramki do zdjęć robione są ręcznie z dębowego, rzadziej jesionowego drewna. Każda jest inna i na swój sposób niedoskonała 😉 Staram się, by ich produkcja była jak najbardziej ekologiczna, dlatego korzystam z odpadów stolarskich, lub celowo wyszukuję spękane, sękate deski. Bywa, że niektóre ramki delikatnie gubią proporcje, większość z nich wygląda jakby przeleżała na strychu 100 lat, a do tego można je zawieszać wyłącznie w widocznej na zdjęciach orientacji. Dlatego decydując się na zakup, akceptujesz je z całym dobrodziejstwem inwentarza 😉

Koszt jednej ramki wynosi 100 zł. Koszt wysyłki 15 zł lub 0 zł przy zamówieniu co najmniej 3 sztuk. Format zdjęć pasujących do ramek to 20×30 lub 20×20 cm. Istnieje także możliwość wykonania ramek na wymiar.

Zainteresowanych zakupem proszę o wiadomość z numerem ramki na adres: pawele.baranski@gmail.com

 

#ramki ze starego drewna #postarzane ramki do zdjęć #rustykalne retro ramki